Комментарии пользователей (23)

Мова йде про колектори для радіаторів. Хіба в любому випадку треба змішувач на колекторах?
І нарахунок гідровирівнювача, так - гідровирівнювач, - і що? Треба дати людям уявлення, а не инструкцію "склепай сам"
І до речі.. Треба вам термоголовки на фото - будуть. Тільки скажить laugh
0 анатолій #
20 березня 2018 у 23:35 → Гребінка опалення (коллектор)
Ні на одному фото немає термоголовок, з нержавійки зроблена гідровирівнювач а не колектор
Да и особо мало кто объяснит, какая группа безопасности лучше - афризо или эсби, APC или АКВА; и почему между ними такая разница в цене. Ведь как показала практика (и статистика мнений мастеров) в системе работают без сбоев и те и эти (о чем продавец-консультант знать не может) - так зачем платить больше? ))
Эти цены "адекватные" для вас )) Да и без грамотного мастера , ни какие консультации не помогут правильно наладить отопление. Как сказали мудрецы: теория без практики мертва, а практика без теории слепа. А мастер обладатель того и другого. Имхо ))
0 Олег #
5 травня 2017 у 16:45 → Група безпеки для опалення
Могу посоветовать проверенный интернет-магазин https://feko.com.ua/shop/category/zapornaia-armatura/gruppy-bezopasnosti прошлым летом себе там все заказывали, там консультация с менеджером бесплатная и цени адекватные.
+1 0 #
8 січень 2017 у 10:12 → Щоденник сантехника
Коваль, Злодеев ви глибокі як сонати Моцарта. hoho

Навіщо боятися смерті тому у кого вона за плечима. Я про "правдиві знання" Злодеев- Лиходіїв. glasses Якщо вже ти такий всезнайка. Чи знаєшь ти ще й те, що побачити смерть з косою хороша прикмета. Коса потрібна смерті, щоб завести людину до раю дорога в який заросла бур'яном і папороттю ... Мабуть стало дуже багато тих "до кого приходять правдиві знання"
"Суспільство, в якому немає колірної диференціації штанів, позбавлене мети". - Хе-хе.
Хлопці йдіть на форумі відкрийте тему і точіть собі ляси. Дозволяю. Ваші, народжені в похмільному ранку святкових днів думки, ні хто не читає. Крім мене
0 0 #
8 січень 2017 у 09:09 → Щоденнік сантехника
Справжні знання до одниx приходять, інших уникають. Знати, що зло, а що добро ... Або не знати їх ... Правильні знання пробуджують, змінюють. Неправильні гублять. Незнання поневолює. Як у казці про богатиря на роздоріжжі: на право підеш .. і далі по сюжету laugh
0 0 #
8 січень 2017 у 09:03 → Щоденнік сантехника
Чи існує щось, більш мотивуюче, ніж страх Злодеев? Щось, здатне так само сильно впливати на наші вчинки? Чим страх є для кожного з нас? Він мінливий і багатоликий. Винахідливий і хитрий. Найчастіше страх творить з нами дивні речі. Змушує плакати і сміятися, коритися і зраджувати, ненавидіти і соромитися. Огульно називаючи оточуючих панікерами, свої емоції видавати за розумну обережність. Чи варто соромитися страху? Боротися з ним? Або, може, потурати йому? Страх має воістину вражаючу силу. Без нього - нудно, а з ним - нестерпно. Він може зробити життя сірим і неповноцінним, а іноді навпаки, яскравим і насиченим.. Чим йому бути для кожного з нас - особистий вибір кожного. Але є правило, що стосується всіх. Страх не повинен ставати частим гостем. Краще його не приманювати. Не впускати страх в душу. Тому що ігри з ним небезпечні. А ставки в таких іграх іноді непомірно високі.(с)
0 0 #
17 грудня 2016 у 06:46 → Щоденнік сантехника
Коваль. Все в світі зростає, квітне і повертається до свого коріння. Повернення до свого коріння означає заспокоєння; згідно з природою означає вічне; тому руйнування тіла не містить в собі ніякої небезпеки ..... Хоча я і не підтримую випівон без обмежень і один на один. Не треба спішити туди. Все повинно йти природним шляхом smile
0 Геннадий Коваль #
21 листопада 2016 у 07:29 → Щоденнік сантехника
Можна сидіти в улюбленому кутку, в гойдалці, з укутаними ногами. Розмірно погойдуючись, напівлежачи. Дивитися в стелю. Думати. Про своє. Можна ходити з кутка в куток, дивлячись на кінчики своїх шльопанців, викреслюючи хитромудрі траєкторії, від каміна до дверей, від столу до вікна. А якщо вечір, то можна відправиться по іншій траєкторії, до холодильника. Потягнеш легенько дверцята і відкривши його нутро, дзвякнеш даруємою тобі пляшкою. І поставиш її на чолі столу, і вона як хлібосольна господиня, що кличе тебе з чаркою і закускою в компанію. Запросить скуштувати білої вологи, обіцяючи піднести розум над життєвою суєтою. Підняти над хмарами матеріалізму. Щоб побачити істину. І освітити сенс буття, такого тлінного і охололого.
Ти погодившись, присівши, раптом почуєш голос розуму про те, що ти судячи по кількості рідини в пляшці. І такою кількістю закуски. Піднімешся не тільки над хмарами, але і над істиною, втративши при цьому здоровий глузд. І Божий вигляд.
А ти, зупинившись, вже не в силах опустити руку з повною чаркою, заперечиш: а мені все пити не обов'язково, можна ж чуть-чуть. Вип'єш. Обіпрешся об спинку стільця, розслабишся жуючи, переводячи дихання. І посміхнешся до чогось свого
0 0 #
21 листопада 2016 у 07:09 → Щоденнік сантехника
Треба відкрити блог "філософія сантехніка" і уточнити: Що загальна філософія - це наука про плювательске ставлення до життя. Але всім хто приступає до такої філософії треба пам'ятати, що життя не пишеться крейдою. Так, щоб написав, стер. Знову написав, стер дещо, а щось залишив. Дописав. Життя пишеться різцем. Де з великим натиском. Десь з меншим тиском. І слід залишається. Подряпини або майстерна в'язь. Все залежить від настрою. Отже, нехай будемо веселі. І візерунки що виводимо в нашому житті нехай радують нас ..
0 0 #
18 листопада 2016 у 07:33 → Щоденнік сантехника
...П'ятниця
Можливо, можна зайти на кладовище, присісти на лавочку, витягти книжечку, почитати лірику. Читаючи поспівідносити лірику книжкову і життєву .. Але лірика в атмосфері кладовища може і не подіяти належним чином. І ти, повернувши книжечку на місце, в кишеню. Піднявши очі, випадково зустрінеш епітафію:
- "Людина має народитися один раз, а вмирати кілька разів. І в одному випадку ти повинен йти на все, щоб не померти, а в іншому випадку тобі не можна йти на все, щоб жити" ... І ти, задумавшись, зрозумієш, що у тебе може бути сильний розум, але слабка воля, а може бути і навпаки, і то і це - біда. Так як важко мати одночасно і то і то. )) І ти вирішивши, що заглянеш сюди завтра, через те що народжуються нові думки, вирушиш до себе, собі на умі .. Сподіваючись що тобі стане сили переробити те що ти зробив вчора laugh
0 Мишко #
Утеплював колодязь. Дуже задоволений. Полотно 10мм. Тримає. Стояло тільки пару зим. Подивимося далі.
Здається ви не читали всю статтю, або був, дуже поверхневий, її огляд. І про інше, думаю що всі, кому потрібна свердловина, звертаються до майстрів з відповідним досвідом і обладнанням. Навіть важко уявити якусь вчительку, чи фермера що рішили, займатися бурінням і встановленням насосів почитавши інструкцію.
При плануванні буріння свердловини першим питанням постає не вибір діаметру труби, а глибина буріння та вибір способу, а потім вже, зважаючи на обставини, йде другорядне - труби, комунікаційні відведення і т.п. Кажу, бо вже сам з таким стикнувся. Гадав, що зроблю все сам. Але на ділі винаймав бригаду по буріннюhttp://artezbur.com/burenie Все зробили добре і швидко, ба навіть більше: облаштували свердловину (трубопровід, автоматика, насос та гідроакумулятор)!
До речи, труба 110 і 160 з'єднується з гладкою по одному, а 200 труба по іншому. Припустимо що для відведення дощової води вам вистачить навіть не 160, а 110 труби. Тоді, на одному кінці, для переходу на гладку трубу буде досить 110 з'єднувальної муфти від гладкої труби. Гофрована труба входить в неї досить щільно. А з другого боку вона зайде в трубу, с тої її сторони, де ущільнювальне кільце. Надіюсь зрозуміло. На фото знизу з'єднана дренажна 100 труба з гладкою 110 при допомозі муфти. Так що маєте перед очами приклад laugh
І чому частина гладкою, а частина гофрованною?
Це означає "гарантія минула" laugh
Сторінки: 1 2 Наступна Останній