Комментарии - Nikola (7)

+1 Nikola #
8 січень 2017 у 10:12 → Щоденник сантехника
Коваль, Злодеев ви глибокі як сонати Моцарта. hoho
0 Nikola #
8 січень 2017 у 09:03 → Щоденнік сантехника
Чи існує щось, більш мотивуюче, ніж страх Злодеев? Щось, здатне так само сильно впливати на наші вчинки? Чим страх є для кожного з нас? Він мінливий і багатоликий. Винахідливий і хитрий. Найчастіше страх творить з нами дивні речі. Змушує плакати і сміятися, коритися і зраджувати, ненавидіти і соромитися. Огульно називаючи оточуючих панікерами, свої емоції видавати за розумну обережність. Чи варто соромитися страху? Боротися з ним? Або, може, потурати йому? Страх має воістину вражаючу силу. Без нього - нудно, а з ним - нестерпно. Він може зробити життя сірим і неповноцінним, а іноді навпаки, яскравим і насиченим.. Чим йому бути для кожного з нас - особистий вибір кожного. Але є правило, що стосується всіх. Страх не повинен ставати частим гостем. Краще його не приманювати. Не впускати страх в душу. Тому що ігри з ним небезпечні. А ставки в таких іграх іноді непомірно високі.(с)
Здається ви не читали всю статтю, або був, дуже поверхневий, її огляд. І про інше, думаю що всі, кому потрібна свердловина, звертаються до майстрів з відповідним досвідом і обладнанням. Навіть важко уявити якусь вчительку, чи фермера що рішили, займатися бурінням і встановленням насосів почитавши інструкцію.
До речи, труба 110 і 160 з'єднується з гладкою по одному, а 200 труба по іншому. Припустимо що для відведення дощової води вам вистачить навіть не 160, а 110 труби. Тоді, на одному кінці, для переходу на гладку трубу буде досить 110 з'єднувальної муфти від гладкої труби. Гофрована труба входить в неї досить щільно. А з другого боку вона зайде в трубу, с тої її сторони, де ущільнювальне кільце. Надіюсь зрозуміло. На фото знизу з'єднана дренажна 100 труба з гладкою 110 при допомозі муфти. Так що маєте перед очами приклад laugh
І чому частина гладкою, а частина гофрованною?
Це означає "гарантія минула" laugh
З цим проблем немає. Приносьте насос до нас, не забудьте гарантійний талон і чек. Насос залишаєте нам. Ми відсилаємо його на завод, де його або ремонтують по гарантії. Або, якщо гарантія не дійсна, оцінюють ступінь ушкоджень, озвучують ціну і, після згоди, ремонт і заміна зношених деталей.