Комментарии - Геннадий Коваль (5)

Да и особо мало кто объяснит, какая группа безопасности лучше - афризо или эсби, APC или АКВА; и почему между ними такая разница в цене. Ведь как показала практика (и статистика мнений мастеров) в системе работают без сбоев и те и эти (о чем продавец-консультант знать не может) - так зачем платить больше? ))
Эти цены "адекватные" для вас )) Да и без грамотного мастера , ни какие консультации не помогут правильно наладить отопление. Как сказали мудрецы: теория без практики мертва, а практика без теории слепа. А мастер обладатель того и другого. Имхо ))

Навіщо боятися смерті тому у кого вона за плечима. Я про "правдиві знання" Злодеев- Лиходіїв. glasses Якщо вже ти такий всезнайка. Чи знаєшь ти ще й те, що побачити смерть з косою хороша прикмета. Коса потрібна смерті, щоб завести людину до раю дорога в який заросла бур'яном і папороттю ... Мабуть стало дуже багато тих "до кого приходять правдиві знання"
0 Геннадий Коваль #
21 листопада 2016 у 07:29 → Щоденнік сантехника
Можна сидіти в улюбленому кутку, в гойдалці, з укутаними ногами. Розмірно погойдуючись, напівлежачи. Дивитися в стелю. Думати. Про своє. Можна ходити з кутка в куток, дивлячись на кінчики своїх шльопанців, викреслюючи хитромудрі траєкторії, від каміна до дверей, від столу до вікна. А якщо вечір, то можна відправиться по іншій траєкторії, до холодильника. Потягнеш легенько дверцята і відкривши його нутро, дзвякнеш даруємою тобі пляшкою. І поставиш її на чолі столу, і вона як хлібосольна господиня, що кличе тебе з чаркою і закускою в компанію. Запросить скуштувати білої вологи, обіцяючи піднести розум над життєвою суєтою. Підняти над хмарами матеріалізму. Щоб побачити істину. І освітити сенс буття, такого тлінного і охололого.
Ти погодившись, присівши, раптом почуєш голос розуму про те, що ти судячи по кількості рідини в пляшці. І такою кількістю закуски. Піднімешся не тільки над хмарами, але і над істиною, втративши при цьому здоровий глузд. І Божий вигляд.
А ти, зупинившись, вже не в силах опустити руку з повною чаркою, заперечиш: а мені все пити не обов'язково, можна ж чуть-чуть. Вип'єш. Обіпрешся об спинку стільця, розслабишся жуючи, переводячи дихання. І посміхнешся до чогось свого
Що значить " гарантія не дійсна"?