Ємкості пластикові Пласт Бак

Ємкості пластикові Пласт Бак

Ємкості пластикові для води, мілка тара, пластикові каністри, бідони, ємності харчові поліетиленові для зберігання та сортування інших рідких і розсипних речовин, ємності пластикові для сільського господарства, бункери для сівалок, ємності поліетиленові для наспівувачів, ємності для літного душу, баки, модульні причали , дорожні огородження, мусороскиди - не повний перелік продукції Пласт Бак.

 Завод «Пласт Бак» (Одесса) працює на ринку України з 2004 року. Основним напрямком його діяльності є виробництво поліетиленових виробів за допомогою методу ротаційного формування.
   В якості матеріалу використовується лінійний харчовий поліетилен.
   Завдяки використанню сировини провідних європейських виробників продукція підприємства зарекомендувала себе високою якісттю та універсальністю використання.
   Партнерами заводу, споживачами продукції виступають більше 35 000 підприємств України та колишнього СНГ, серед яких провідні виробники продуктів харчування та хімічної продукції.

   Асортимент пластикових ємностей для води від 5 до 15 000 літрів складає більше 50 різновидностей.

Особливу увагу підприємство приділяє аграрному сектору: в асортименті виділяються ємності для розпилювачів на 400, 600, 800, 2000 літрів, бункерах для сівалок, піддонів і кормушок для тваринницьких комплексів. Окремо потрібно вказати на широкий асортимент емкостей для літного душа. Так само емкости "Пласт Бак" активно застосовуються для транспортування води, добрив, КАС, інших рідких та сипучих речовин. Емкости також застосовуються для перевезення та зберігання живих риб.

  Компанія "Пласт Бак" регулярно бере участь у спеціалізованих виставках, у тому числі і для сільськогосподарських підприємств, де представлений широкий асортимент продукції, розроблений з урахуванням вимог ринку. Емкости для транспортування рідких та розчинних речовин, води, добрив для води, КАС; мелкая тара (каністри та бидони різного обсягу); баки для оприскувачів; бункера для сіялок.

   Вся продукція (пластикові ємності, баки, мілка тари, бідони, каністри, понтони, дорожнє огородження) сертифікована і значно дешевше аналогів.

наш асортимент

 


893 перегляда

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!