TEPLOIZOL з розміткою

TEPLOIZOL з розміткою

Використовуеться як відбиваюча ізоляція під систему "тепла підлога" (електрична, водяна). На листову теплоізоляцію нанесено відзеркалююче алюмінієве покриття і спеціальна плівка з розміткою для труб, тому користуватися цим матеріалом легко і зручно. Фіксація труб на матеріалі повинна відбуватися за допомогою монтажних рейок.

Teploizol, Теплоізол, Гемафон, Полиизол — багатофункціональний матеріал, крім високих теплоізоляційних властивостей, він володіє і іншими корисними якостями. Пінополіетилен, що входить до складу теплоізоляції, практично не поглинає вологу, алюміній, звичайно, так само, властивості теплоізоляції не залежить від вологісного режиму і циклічної зміни температур. Отже, теплоізоля є ідеальною пароізоляцією, і в разі його застосування зсередини будівлі в комплексі з масивною ізоляцією, додаткові пароізоляційні матеріали не потрібні. При утепленні будинку зовні теплоізол виконуватиме і гідроізоляційні властивості. На відміну від плитної шумоізоляції, що встановлюється між каркасом, лагами, кроквами і т. і, теплоізол, монтуємий поверх каркаса, вельми ефективний для захисту від структурного або ударного шуму. Тому Теплоізол не просто утеплювач, а комплексна ізоляція, яка застосовується як самостійно, так і разом з іншими ізоляційними матеріалами для посилення їх властивостей.

Монтаж полотна з розміткою під теплу підлогу

Відображаюча ізоляція укладається безпосередньо під нагрівачі ламінованої поверхнею в сторону нагрівачів (тобто в бік приміщення, що обігрівається). Кабелі і шланги монтуються відповідно до технології системи "тепла підлога". Матеріал не тільки повертає частину потоку тепла від нагрівачів в приміщення, але і вирівнює температурне поле «теплої підлоги». При монтажі «теплої підлоги» з електричними нагрівачами слід приділяти особливу увагу виконанню вимог електробезпеки.

Методика монтажу "теплої підлоги" наступна: Бетонна основа, при необхідності, вирівнюється. На нього настилається полотно, ламінованої стороною вгору. Тут необхідно зазначити, що розчин на основі портландцементу є агресивним середовищем по відношенню до алюмінію. Тому застосовується полотно ламіноване полотно. Листи полотна укладаються встик, шви герметизуються склеюючої стрічкою. Укладається гріюча система (кабель або труби) за допомогою кріпильних елементів. Заливається стяжка, при необхідності армується. Необхідно враховувати коефіцієнт температурного розширення стяжки, і робити компенсаційні шви заповнені уздовж стін, а при великій площі приміщення стяжкe ділити на сегменти. Потім встановлюється плитка, або фанера і паркет, паркетна дошка. Відзначимо, що при правильному монтажі стяжки звукоізоляція перекриття збільшиться на 20 — 26dB.

Полотно з розміткою ефективно при влаштуванні «плаваючої підлоги» (товщина матеріалу до 8 мм); при утепленні підлоги, розташованого над холодним простором; при утепленні підлоги, виконаного «по напрямних лагах» (матеріали укладаються між лагами).


517 переглядів

Рейтинг: 0 Голосів: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!