Як виконати гідроізоляцію фундаменту

Адміністратор
Адміністратор
Повідомлення: 2
г. Львов
1 день назад
Добрий день, я цього літа робив гідроізоляцію на дачі, дачу я купив давно, але ось ізоляцією зайнявся тільки цього літа, розповім про те що і як робив сам.
Підготовка. Вирив траншею на всю глибину фундаменту 800 мм і 400 мм ширини, купив мембрану для гідроізоляції, привіз щебінь і пісок, цемент, купив гідроізоляційну мастику для фундаменту, купив дренажну трубу, викопав дренажний колодязь і відвідний рів з ділянки.
Робота. Підштукатурити цоколь, щоб він був рівний, на наступний день завдав мастику по всьому периметру цоколя, і на 200 мм нижче рівня землі, відразу поки не тверділа мастика, кріпив мембранну ізоляцію, прибивав простими цвяхами, де сильно деформувалася мембрана на цоколі з нерівності, наносив в тріщини гідроізоляційну мастику, мембрана опускалася до низу траншеї і подгіналась в зовнішню сторону на 50-100 мм, присипав щебенем з піском утрамбував вийшло десь 100-150 мм подушка, встановив дренажну трубу, з кутами нахилу не балували, просто щоб по рівню воно стікало, засипав щебенем десь, 300 мм. Потім все траншею засипав землею, утрамбував, зробив опалубку, 500 віддалених від будинку 50 мм висоти в крайній точці, ухил 3-4 градуси, залив вимощення. заштукатурив залишилася стирчати мембрану піщано цементним розчином, потім клеїв природний камінь на цоколь.
мембрана виглядає так

опалубка для вимощення виглядала так

загальна схема приблизно така, тільки замість утеплювача на стене- мембрана, а місце утеплювача на горізонталі- земля, пісок я пошкодував!

Джерело
Редагувалось: 1 раз (Останній: 28 квітня 2016 у 11:23)
Спокуса здатися буде особливо сильною незадовго до перемоги.

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.