Опалення та гаряче водопостачання

Водонагрівальне обладнання

Водонагрівальне обладнання

Читаючи численні рекомендації щодо вибору бойлера на сайтах, що торгують водонагрівальним обладнанням, я виявив, що автори упускають щось дуже важливе або чогось не договорюють. Це і підштовхнуло мене на писання цієї статті.
Автоматика для теплої підлоги

Автоматика для теплої підлоги

Розглянемо на схемах, як підключається автоматика для теплих підлог і яким пристроями можна управляти автоматично. Відразу уточнимо: принципи застосування автоматичних пристроїв однакові як для радіаторного опалення, так і для водяної теплої підлоги (а також для опалення теплими стінами і плінтусного опалення — якщо ви шукали щось про них).
27 березня 2016 0 коментарів 1508 переглядів
Все про бойлери: на що звернути увагу при виборі водонагрівача.

Все про бойлери: на що звернути увагу при виборі водонагрівача.

Тим, хто не хоче миритися з відсутністю гарячої води, фахівці радять встановити водонагрівач.  Широкий асортимент моделей в магазинах може поставити в безвихідь покупця. Як же вибрати водонагрівач для квартири, щоб теплої води вистачало на всі побутові потреби?
27 березня 2016 0 коментарів 765 переглядів
Група безпеки для опалення

Група безпеки для опалення

Наступний елемент системи опалення: група безпеки для опалення, яка ще називається блок безпеки систем водяного опалення.  
27 березня 2016 3 коментарі 4209 переглядів
Якій енергоносій вибрати для системи опалення?

Якій енергоносій вибрати для системи опалення?

Від обраного енергоносія і буде далі проектуватися система опалення і підбиратися відповідне обладнання. У цій статті проведемо огляд енергоносіїв, на які можемо орієнтуватися, подивимося, які є плюси і мінуси у кожного.
5 квітня 2016 0 коментарів 755 переглядів
Група безпеки для опалення.

Група безпеки для опалення.

Ще один важливий пристрій — група безпеки для опалення, по-іншому так званий «блок безпеки».
1 червня 2016 0 коментарів 1256 переглядів
Призначення байпаса

Призначення байпаса

 Байпас забезпечує роботу опалювальних систем, коли пропадає електроенергія. У той момент, як тільки електрика пропала, просто перекриваються крани, через які подається теплоносій до насосу і відкривається на центральній трубі кран. Якщо використовувати байпас з клапаном, то перекривати крани в ручну не потрібно буде, тому що все відбудеться в автоматичному режимі.
2 вересня 2016 Адміністратор 0 коментарів 913 переглядів
Навіщо потрібні циркуляційні насоси для опалення?

Навіщо потрібні циркуляційні насоси для опалення?

Циркуляційні насоси в системах опалення індивідуальних, які не мають спільних компонентів і агрегатів з загальними колекторами обігріву приміщень, оптимізують її ефективну і надійну роботу, продовжують її терміни безаварійної функціональності. З їх допомогою кожен господар будівлі може самостійно регулювати всю роботу системи і підтримувати необхідне тепло в приміщеннях.
15 вересня 2016 Адміністратор 0 коментарів 689 переглядів
Радіатори TERRA TEKNIK

Радіатори TERRA TEKNIK

Українське ТОВ в Одесі приступило до виробництва сталевих панельних радіаторів 11 і 22 типу з використанням обладнання італійської компанії Leas Group. Прилади призначені для установки в системах опалення центрального і автономного типу, житлових або громадських приміщень, одно- або двотрубних, з природною або примусовою циркуляцією.
28 листопада 2017 Адміністратор 0 коментарів 586 переглядів