Лінійка термостатичних клапанів AFRISO ATM

Лінійка термостатичних клапанів AFRISO ATM

Варто більш детально розглянути останню групу, а саме серію клапанів ATM.
Цей продукт, створений для використання там, де необхідний гарантований захист від опіків, а також швидке і точне реагування на зміну температури і тиску в водопроводі.

Клапани ATM створені, що б підтримувати постійну, і безпечну для користувача температуру гарячої води. Крім того вони роблять можливим підтримання високої температури води в бойлерах для виключення розмноження бактерій Легіонели, і в той же час виключають ймовірність виникнення опіків у користувача при подачі води з бойлера.
Іншим успішним прикладом застосування клапанів ATM, є його використання в системах теплої підлоги, де він з надійністю, і в той же час бюджетно, дозволяє позбутися від установки складних і дорогих систем управління.
Термостатичні змішувальні клапани ATM, спроектовані таким чином, що вони можуть працювати як в системах з чистою водою, так і з водою, що містить до 50% гліколю.
Як і всі інші продукти компанії Afriso сімейства ProControl, термостатичні змішувальні клапани ATM були розроблені з урахуванням колосального досвіду, накопиченого під час роботи з кращими інженерами систем водопостачання. В результаті з'явився продукт, який являє собою надійне і грамотне рішення, оптимально пристосоване для потреб монтажників і споживачів.
Компанія Afriso звернула особливу увагу, що б підбір клапана був простим і зрозумілим, так само як і монтаж і налагодження.
А нікельований корпус дозволить Вашої інсталяції виглядати сучасно, і професійно.

Корпус термостатичних клапанів ATM виготовлений з високоякісної латуні CW602N (DZR).
Клапани випускаються в двох варіантах настройки температур.
У діапазоні від 35 до 60 ° С, для установки в системи гарячого водопостачання.
У діапазоні від 20 до 43 ° C, для установки в системах теплих підлог


Пластикова кришка захищає від випадкової зміни налаштувань температури.
Всі клапани серії ATM, оснащені функцією «захисту від опіків», яка буде блокувати подачу гарячої води, в разі поломки холодного водопостачання, що на практиці виключає можливість опіків.
Незаперечною перевагою клапанів Afriso є той факт, що вони не вимагають технічного обслуговування, і можуть бути
встановлені в будь-якому положенні.


4533 перегляда

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!