Механічний регулятор тяги для твердопаливних котлів Regulus RT4

Механічний регулятор тяги для твердопаливних котлів Regulus RT4

Механічний регулятор тяги для твердопаливних котлів Regulus RT4 це відмінний варіант регулювання подачі повітря в котел — він стоїть меншу суму, ніж електронний регулятор, і, в той же час, прекрасно справляється зі своїм завданням, при цьому не вимагаючи підключення до мережі.

Внутрішній термостат регулятора буде опускати важіль вниз, коли температура в камері згоряння перевищить встановлену на шкалі, і заслінка буде закриватися, тим самим зменшуючи подачу повітря. У разі зниження температури в камері згоряння важіль буде підніматися, і відкривати заслінку. Така суть роботи ланцюжка терморегулятора.

Практично всі сучасні твердопаливні котли мають отвір з різьбленням G ¾ "для підключення терморегулятора. Regulus RT4 може бути встановлений у вертикальному робочому положенні, горизонтальному або горизонтальному бічному. На схемі ці варіанти установки позначені відповідно b, a, c. При цьому необхідно стежити, щоб при вертикальній установці наконечник для фіксації стрижня був спрямований вперед, при горизонтальній установці — вниз, а в разі горизонтальної бічній установки дивився вгору. Монтаж терморегулятора не складе труднощів, інструкція до регулятора Regulus RT4 містить всю необхідну інформацію для швидкої і правильної установки.

Regulus RT4 володіє конструктивними поліпшеннями в порівнянні з попередньою моделлю RT3: він краще функціонує в дуже пильному середовищі, може витримувати великі навантаження, і дуже стійкий до стирання числовий шкали. При цьому зберігаються всі переваги регуляторів фірми Regulus — це тривалий термін служби, механічна стійкість і висока температурна стійкість.


738 переглядів

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!