Сталевий радіатор TERRA Teknik

Сталевий радіатор TERRA Teknik

Сталевий радіатор 22 тип і з боковим підключенням. 


Високопродуктивні панельні, сталеві радіатори опалення TERRA Teknik тип 22, висота 500 мм виготовляються зі спеціальної корозійностійкої сталі, що випускаються з дотриманням стандартів EN 442 і BS EN ISO 9001. 
Багатоступінчастий процес фарбування радіатора Terra Teknik забезпечує естетичний зовнішній вигляд і гарні експлуатаційні характеристики, до того ж мають 2-у фарбування за допомогою анафорезу, який значно подовжує термін служби зовнішніх площин опалювального радіатора. Поверхні мають класичну П-подібну форму для збільшення площі тепловіддачі. Дана модель має самі високе співвідношення ціни і якості. 
Верхні і бічні кришки, монтовані в заводських умовах, що надають виробу елегантний вигляд. Сучасний дизайн водяних каналів з кроком 33,3 мм. Конверктор приварений до водяних каналів, що забезпечує велику тепловіддачу. 

Пакет з комплектуючими аксесуарами: відводом повітря, заглушкою, гвинтами і дюбелями. Настінний підвіс в формі "L", що забезпечує гнучкість монтажу (є можливість постачання іншими типами настінних підвісів, за спеціальним замовленням). Міцна упаковка, тривалий час забезпечує захист в процесі транспортування і зберігання на складі. Екологічно безпечний, багатоступінчастий процес фарбування. Що дає виробу «рівний» естетичний відтінок і продовжує термін служби радіатора. 
3 етапи фарбування: 
Очищення вироби від жиру і процес залізного фосфатирования; 
Грунтовка (на водній основі); 
Порошкова, епоксидно — поліестерна забарвлення. 
Колір фарби у відповідності з європейським стандартом RAL 9016. Процес виробництва радіаторів Терра Технік відповідає європейському стандарту якості EN 442 і міжнародному — ISO 9001: 2000. 
Товщина листів стали дорівнює 1,1 мм. 
Радіатори Terra Teknik мають низьку тепловою інерцією, хорошою тепловіддачею, конвекторнимі властивостями. 
особливості: 
· Перший в Європі радіатор з анафорезной фарбуванням; 
· Зроблено на новітній італійській лінії LEAS; 
· Пофарбований німецькою фарбою Frei Lacke в швейцарській фарбувальній камері GEMA; 
· Водяні канали зроблені в сучасному виконанні — крок 33,3 мм .; 
· Використовується холоднокатанная сталь європейських проізводітелейв відповідно до норм EN 442-1. 
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника перед покупкою (замовленням).


848 переглядів

Рейтинг: 0 Голосів: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!