Допоміжне обладнання до опалення

Автоматика твердопаливного котла

Автоматика твердопаливного котла

Проблема твердопаливних котлів в тому, що вони не контролюються по температурі: заклали в котел вугілля, дрова, теплоносій нагрівся до 90 градусів і шпарить; паливо згорить — температура впала. Знову підкладай паливо. Нам хочеться жити комфортно: щоб були в будинку радіатори або тепла підлога… І як можна менше напружуватися, вже у всякому разі, не заглядати в котельню по кілька...
19 травня 2016 0 коментарів 1257 переглядів
Автоматизация опалення за допомогою погодозалежного обладнання

Автоматизация опалення за допомогою погодозалежного обладнання

Автоматизація опалення досягається за допомогою всіляких датчиків і пристроїв, якими ці датчики керують. Взагалі-то, в минулих статтях я вже писав про кімнатних терморегуляторах, що дозволяють автоматизувати опалення. Тут трохи розширимо тему, поговоривши про пристрої, які називаються погодозалежною автоматикою.
19 травня 2016 0 коментарів 497 переглядів
Кімнатний терморегулятор: які переваги ми отримуємо від його застосування?

Кімнатний терморегулятор: які переваги ми отримуємо від його застосування?

Як і було обіцяно в минулій статті, тут я розповім про пристрій, який теж називають термостатом, однак, на мій погляд, правильніше його називати кімнатний терморегулятор. Тому що, на відміну від розглянутих в попередній статті, він сам не змішує теплоносій холодний з гарячим, а управляє іншими пристроями, в тому числі і терморегуліровочнимі вентилями.
20 травня 2016 0 коментарів 1277 переглядів
Термостат для опалення

Термостат для опалення

У цій статті розглянемо термостат для опалення, різні види термостатів і як вибрати термостат для своєї системи опалення.
22 травня 2016 0 коментарів 1261 перегляд
Гідравлічний роздільник: призначення, принцип дії, застосування і розрахунок

Гідравлічний роздільник: призначення, принцип дії, застосування і розрахунок

Гідрострілка для опалення має ще пару назв: гідравлічний роздільник або ще мудрованіше — гідротерморазделітель. Але ми складно не будемо, а просто — гідрострілка. Відразу скажу, що гідрострілку потрібно ставити не у всіх опалювальних системах, так що ваше завдання, прочитавши статтю, визначити, чи потрібна вона в вашій системі.
24 травня 2016 0 коментарів 3439 переглядів
Гребінка опалення (коллектор)

Гребінка опалення (коллектор)

Ще один пристрій з розряду допоміжного обладнання — це гребінка опалення. По-іншому вона називається колектор. У цій статті розберемо призначення і пристрій гребінки опалення. Зазвичай гребінки опалення застосовуються в теплих підлогах. Але і в радіаторних системах вони теж зустрічаються, бо є коллекторное підключення радіаторів або, по-іншому, променева система.
26 травня 2016 2 коментарі 5830 переглядів
Підпитка системи опалення.

Підпитка системи опалення.

Підживлення системи опалення з відкритим розширювальним баком (в системах з природною циркуляцією такі баки не рідкість) не викликає особливих питань: час від часу господар в нього заглядає і при необхідності доливає воду — через нього ж. Це простіше і швидше, ніж приєднувати шланг до штуцера на котлі (якщо такий штуцер взагалі є).
29 травня 2016 0 коментарів 1138 переглядів
Допоміжне обладнання для опалення будинку.

Допоміжне обладнання для опалення будинку.

Крім котла, радіаторів та трубопроводу, виявляється, для системи буде потрібно і інше — допоміжне — обладнання для опалення. Однак, нехай слово «допоміжне» вас не вводить в оману, це не синонім «необов'язкового». Без допоміжного обладнання система опалення часто не працюватиме навіть в тому випадку, якщо все інше: котел, радіатори і труби в повному порядку. Так що не слід пропускати...
10 липня 2016 0 коментарів 742 перегляда
Лінійка термостатичних клапанів AFRISO ATM

Лінійка термостатичних клапанів AFRISO ATM

Варто більш детально розглянути останню групу, а саме серію клапанів ATM. Цей продукт, створений для використання там, де необхідний гарантований захист від опіків, а також швидке і точне реагування на зміну температури і тиску в водопроводі.
20 січень 2017 0 коментарів 4668 переглядів
Afriso ATV 3-ходовий термосмесітельний клапан

Afriso ATV 3-ходовий термосмесітельний клапан

Термічні клапани ATV виконані з латуні і мають внутрішнє різьблення. Усередині клапана є термостатичні елементи, який регулює температуру води, що повертається в котел, і підтримує її на постійному мінімальному рівні. Температура відкриття вказує на температуру, при якій клапан ATV починає закривати підключення А за допомогою термостатичного елемента. Клапан може встановлюватися у всіх...
20 січень 2017 0 коментарів 5332 перегляда
Розподільчий колектор

Розподільчий колектор

Правильна і налагоджена робота різних опалювальних систем в квартирі або житловому будинку, може бути досягнута по-різному. Але, найбільш ефективний засіб, на сьогоднішній день, яке дозволяє досягти максимальної продуктивності при роботі опалювальної системи, це розподільний колектор опалення.
22 вересня 2017 0 коментарів 3587 переглядів
Сторінки: 1 2 Наступна Останній