Допоміжне обладнання для опалення будинку.

Допоміжне обладнання для опалення будинку.

Крім котла, радіаторів та трубопроводу, виявляється, для системи буде потрібно і інше — допоміжне — обладнання для опалення. Однак, нехай слово «допоміжне» вас не вводить в оману, це не синонім «необов'язкового».

Без допоміжного обладнання система опалення часто не працюватиме навіть в тому випадку, якщо все інше: котел, радіатори і труби в повному порядку.

Так що не слід пропускати цей розділ, а навпаки: уважно читайте про допоміжне обладнання для опалення.

НАСОСИ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ: ЯК ВИБРАТИ, ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ І ЗРОБИТИ?

 У цій статті розглядаються циркуляційні насоси опалення, їх пристрій, можливі несправності, а також те, як правильно встановити циркуляційний насос.

Зрозуміло, що дана стаття має відношення тільки до систем з примусовою циркуляцією теплоносія, тому що в системах з природною циркуляцією насос опалення не потрібен. Але не поспішайте пропускати цю статтю, якщо ви зупинили свій вибір на системі опалення з природною циркуляцією: можливо, те, що ви дізнаєтеся зі статті, змусить вас змінити своє рішення на користь системи опалення з примусовою циркуляцією.

читати повністю >>>

Розширювальний бак НА ОПАЛЕННЯ: ВИДИ, ПРИСТРІЙ, ПРИНЦИП ДІЇ І ПРАВИЛА МОНТАЖУ

Це обладнання для опалення із серії допоміжного. Але нехай вас не вводить в оману слово "допоміжне", тому що воно зовсім не означає "необов'язкове". Без розширювального бака не обходиться ні система з природною циркуляцією, ні з примусовою. Так читати статтю обов'язково.

читати повністю >>>

ГРУПА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Думаю, саме цей вислів "група безпеки" говорить багато про що, а саме: це обладнання для опалення в системі відіграє дуже важливу роль. Це природно: всім хочеться, щоб система опалення не тільки виконувала своє безпосереднє завдання (обігрівала приміщення), а й працювала надійно, не викликаючи занепокоєння у мешканців будинку.

читати повністю >>>

ПІДЖИВЛЕННЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Начебто і пристрій це просте. Та й пристроєм його назвати можна лише з великою натяжкою… Однак функція його чимала, тому обходити увагою не рекомендую. Тим більше, що в статті дається дуже важлива рекомендація ...

читати повністю >>>

Автоматичний розповітрювач: ПРИЗНАЧЕННЯ, ПРИСТРІЙ, ВСТАНОВЛЕННЯ

Якщо ви коли-небудь стикалися з ситуацією, коли котел на повну силу працює, а батареї опалення все одно холодні, то дізнатися причину і спосіб її усунення допоможе ця стаття.

читати повністю >>>

Гребінка ОПАЛЕННЯ (КОЛЛЕКТОР)

Колектор (в народі, гребінка опалення) встановлюється далеко не у всіх системах. А тільки в колекторних, які, власне, і отримали свою назву через використання даного пристрою. Якщо ви вибрали для своєї хати не колекторну систему, а якусь іншу, то можете цю статтю зі спокійною совістю пропустити. Але можете і прочитати — для загального розвитку.

читати повністю >>>

Гідрострілка ДЛЯ ОПАЛЕННЯ: ПРИЗНАЧЕННЯ, ПРИНЦИП ДІЇ, ЗАСТОСУВАННЯ І РОЗРАХУНОК

Скажу відразу: це обладнання для опалення потрібно не у всіх опалювальних системах. Але буває, що без Гідрострелка опалення буде працювати… так собі. Ось ця стаття і покликана допомогти вам визначити: чи потрібна Гідрострелка у вашій опалювальній системі або і так зійде?

читати повністю >>>

РЕГУЛЯТОР БАТАРЕИ ОПАЛЕННЯ (термостатичні головки)

 У старих системах опалення з чавунними радіаторами цього пристрою не було і не могло бути — бо чавунні радіатори, через велику масу, а отже, і великий теплової інертності, не могли регулюватися автоматично.

Термостатична ж головка (термоголовка) призначена якраз для автоматичної підтримки заданого температурного режиму радіаторів опалення. Якщо ви не плануєте установку чавунних радіаторів, то ця стаття для вас.

читати повністю >>>

Термостат ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

За допомогою цього пристрою можна регулювати температуру як у всій системі опалення, так і в окремих її ділянках. Простіше кажучи, установка термостата допоможе заощадити вам на теплоносії, забезпечивши більш ефективне використання теплової енергії, яку переносять теплоносієм.

читати повністю >>>

КІМНАТНИЙ ТЕРМОРЕГУЛЯТОР: ЯКІ ПЕРЕВАГИ МИ ОТРИМУЄМО ВІД ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ?

У цій статті мова піде про дуже цікавому і корисному пристрої для системи опалення. Це порівняно недорогий пристрій допомагає заощадити гроші і продовжити термін служби опалювального котла, роблячи його роботу найбільш оптимальним ...

читати повністю >>>

АВТОМАТИЗАЦІЯ ОПАЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ погодозалежної ОБЛАДНАННЯ

Є особливий вид обладнання, який отримав назву погодозалежне обладнання. Це різні контролери, що керують роботою системи опалення в залежності від зовнішніх (погодних) умов. Як і будь-яка інша автоматика, це обладнання виконує завдання щодо більш ефективного використання ресурсів (енергоносія, теплової енергії) і досягненню максимального комфорту в опалювальному приміщенні.

читати повністю >>>

АВТОМАТИКА до Твердопаливного котла

Як, маючи систему опалення з твердопаливним котлом, відрегулювати комфортну температуру в приміщеннях? Як можна регулювати полум'я горіння палива? І чи можна взагалі? ..

читати повністю >>>


742 перегляда

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!