Як вибрати котел до опалення

Котли

Котли

Вибираючи котел, визначитеся з вибором джерела енергії, на якому він буде працювати. Котли діляться на чотири типи — електричні, газові, рідкопаливні та твердопаливні.
12 грудня 2016 0 коментарів 6027 переглядів
Види газових котлів

Види газових котлів

Двоконтурний котел — завдяки вбудованому додатковому теплообміннику, а іноді і бойлеру, нагріває воду також і для гарячого водопостачання. Вони (котел і бойлер) займають менше місця, тому їх можна розмістити на кухні. Одноконтурний котел нагріває воду тільки для системи центрального опалення. У одноконтурному котлі немає теплообмінника для нагріву води. Для приготування гарячої...
13 грудня 2016 0 коментарів 4837 переглядів
Електричні котли

Електричні котли

Електричний котел екологічний, не вимагає окремої котельні або димоходу. Бувають однофазні (220Вт) і трифазні (380Вт). Котли невеликої потужності (до 4 кВт) однофазні, і підключаються до мережі 220Вт. Потужний трифазний (380Вт) електрокотел для опалення будинку встановлюється при наявності трифазної мережі.
20 грудня 2016 0 коментарів 4566 переглядів електричні котли
Твердопаливні котли

Твердопаливні котли

У наші дні ринок опалювального обладнання успішно освоюють багато компаній з колишніх країн СНД. З кожним роком вони все впевненіше конкурують навіть з найсильнішими зарубіжними брендами. Зростає попит і на твердопаливні котли українського виробництва. Далі ми поговоримо про найбільш відомих марках і про їх привабливих сторонах.
25 грудня 2016 0 коментарів 5629 переглядів твердопаливні котли тривалого горіння