Гідроізоляція фундамента

Гідроізоляція фундамента

Профільні мембрани для гідроізоляції фундаменту дозволяють зробити відведення грунтових вод (дренаж) в необхідному напрямку від підвалів, підземних споруд і тунелів. Вони стійкі до впливу різних солей, кислотних розчинів і грибків. Особливу перетин дозволяє вентилювати простір над бетонною поверхнею, при цьому повністю виключається потрапляння води під мембрану.

Завдяки малій вазі таке покриття легко укладати на горизонтальну і вертикальну поверхню. Кріплять профільну мембрану на стіни фундаменту шляхом приклеювання листів на бітумну мастику. Так само можливий варіант кріплення мембрани механічним способом на дюбеля з герметичними профільними шайбами.

Вертикальна гідроізоляція мембраною фундаменту проводиться в такому порядку:

Поверхня ретельно очищають від сміття і грунту
Бетонна основа грунтується грунтовкою глибокого проникнення
На зовнішню поверхню стіни наносять бітумну мастику
Плівку розгортають шипами всередину

Профільована мембрана для гідроізоляції фундаменту укладається виступами назовні в тому випадку, якщо проектом передбачена укладка геополотна. 
Листи профільної мембрани щільно приклеюють і фіксують дюбелями з напуском не менше 50 мм друг на друга. Для цього по краях листів є профільовані засувки
Зверху лист мембрани фіксується до бетону притискною планкою На неї наклеюють геотекстиль, в результаті між полотном і мембраною утворюються канали для стоку води до дренажних трубах фундаменту

Гідроізоляція мембранного типу так само може кріпитися на «голі» стіни фундаменту, якщо будинок побудований на водопроникними грунті. Дощова і тала вода в цьому випадку буде швидко просочуватися в глибину грунту, тому капілярне підсмоктування вологи бетоном виключений.

Більш докладно про один із багатьох варіантів гідроізоляції мембраною, покажуть фахівці в цьому відео:


2400 переглядів

Рейтинг: +1 Голосів: 1

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!