Глибинні насоси

Глибинні насоси

Глибинні насоси для свердловин є насосами переважно вертикального типу, що встановлюються в:

свердловинах;
шахтних колодязях;

Глибинні насоси забезпечують підйом рідини з великих глибин і, одночасно, необхідне охолодження вузлів агрегату. Цей тип насосів широко застосовується всюди, де є необхідність підйому води з великих глибин і забезпечення високої продуктивності, надійності та екологічності процесу водопостачання. 

Глибинні насоси (насоси для свердловин), що застосовуються у побутовій сфері, мають невеликий діаметр (3-4 дюйми) і служать для підйому води з середніх глибин піщаного або вапнякового водоносного шару. Вони підходять для подачі води, що містить механічні домішки. 

Глибинні насоси можна обладнати елементами автоматики, які дозволять створити автономну систему водопостачання. Це та ж насосна станція, але в даному випадку насос буде знаходитися поза домом (в колодязі або в свердловині), а елементи автоматики знаходяться в легко доступному для обслуговування місці.При використанні готових комплектів свердловинного обладнання можливо організувати водопостачання в автоматичному режимі. Насос автоматично підтримає встановлене тиск при змінному витраті. Підтримання постійного тиску в мережі водопостачання гарантує стабільну роботу побутової техніки (водонагрівачів, пральних і посудомийних машин), систем зрошення і т.п.


4470 переглядів

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!