Крапельний полив

Крапельний полив

Крапельний полив являє собою організацію регулярного поливу рослин за допомогою подачі певної кількості води в спеціально відведений для цього час. Ще, крапельний полив, — це спосіб поливу точно до основи дерев і коріння рослин, застосовуваний з метою досягнення найбільших результатів при максимальній економії води.

Суть системи поливу полягає у встановленні спеціальних шлангів, які розподіляють подачу водних потоків по всій території, яка повинна зрошуватися. За допомогою даного виду поливу вода досягає глибинних коренів рослин, забезпечуючи їх здорове зростання.

"Крапельний полив" має цю назву завдяки наявності в системі  спеціальних крапельниць. Вода в них знаходиться під невеликим тиском, за рахунок чого з'являється певний тиск, і система регулярно подає необхідну для тої чи іншої рослини кількість води.
Перевагами системи крапельного зрошення є її невеликі розміри і логічно побудовані конструкції, що дозволяють підтримувати будь яку — озеленену ділянку в порядку (дуже часто використовують систему крапельного поливу теплиць, адже це завжди тепла вода в потрібній кількості і в потрібний час у вашій теплиці)

Основою крапельної системи поливу є крапельна трубка, яка повинна дозувати воду по всій довжині трубки однаково. Заздалегідь хочемо застерегти вас від спроб зробити крапельну трубку самостійно, шляхом просвердлювання простого садового шланга або будь-який інший трубки.
Трубка з звичайними отворами не працює так, як потрібно, тому що отвори, які ближче до джерела води дають більший росхід води, а з віддаленням від джерела, росхід падає. На додаток до всього отвори за один сезон встигають забитися брудом і заростають водоростями.
У крапельної трубці заводського виконання є спеціальні вставки, що затримують рух води. Ці вставки розташовуються на відстані 20-30 см в залежності від марки трубки. Вам залишається тільки прокласти трубку уздовж стовбурів рослин і підвести до неї воду.


812 переглядів

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!