
Труба каналізаційна внутрішня 32*250 (Ostendorf)
95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10001
+380 (67) 546-69-23
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба каналізаційна внутрішня Ostendorf 32x250 — це якісна поліпропіленова труба для монтажу систем внутрішньої каналізації, розрахована на зручне збирання та точне з'єднання елементів системи діаметром 32 мм.
Виріб має довжину 250 мм, товщину стінки 1.8 мм і застосовується в побутовій каналізації всередині будівлі, що робить його зручним рішенням для акуратного монтажу на коротких ділянках.
Продукція Ostendorf виробляється в Німеччині та цінується за зрозумілу геометрію, сумісність і нормальну якість для внутрішньої каналізації
Виріб має довжину 250 мм, товщину стінки 1.8 мм і застосовується в побутовій каналізації всередині будівлі, що робить його зручним рішенням для акуратного монтажу на коротких ділянках.
Продукція Ostendorf виробляється в Німеччині та цінується за зрозумілу геометрію, сумісність і нормальну якість для внутрішньої каналізації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки труби | 1.8 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Довжина труби | 250 мм |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

