
Труба каналізаційна внутрішня без розтруба 32*5000 (Ostendorf)
704 ₴
- Готово до відправки
- Код: 170080
Труба без розтруба HTGL Ø32 для внутрішньої каналізації Ostendorf HT
Труби Ostendorf HT корозійностійкі, довговічні, стійкі до впливу агресивних стічних вод і важкозаймисті за класом B1. Завдяки гладкості внутрішніх поверхонь нарости на них не утворюються. Труби та фітинги виробляються з умовним діаметром від DN 32 до DN 160. Завдяки точним і надійним розтрубним з'єднанням, система дуже зручна в прокладці та монтажі та відповідає будь-яким вимогам вимогливих замовників.
Завдяки модифікованій рецептурі вихідної сировини система труб HT надає надійний захист від шуму. Ця стійка до впливу гарячої води система труб придатна для будь-яких каналізаційних ліній через DIN EN 12056 і DIN 1986-100.
Застосування
Водовідведення всередині будівель:
- побутова каналізація
- дощова каналізація
- вентиляція
Технічні характеристики
- Матеріал: Поліпропілен (PP), виготовляється за DIN EN 1451-1 і DIN 19560-10, стійкий до впливу гарячої води, тривала вогнетривкість за DIN 4102 клас B1.
- Колір: Сірий пил RAL 7037, не містить галогенів і кадмію.
- Ущільнення: Ущільнювальні гумові кільця, що встановлюються на заводі.
- Хімічна стійкість: Застосовується для агресивних середовищ у діапазоні від pH 2 до pH 12 i>Торгове найменування: каналізаційна труба Ostendorf HT.
- Маркування: Довговічне маркування з позначенням виробника, умовного діаметра, стандарту (DIN EN 1451-1), дати виготовлення (на фітингах додатково вказуються кути нахилу).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки труби | 1.8 мм |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Довжина труби | 5000 мм |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
- Ціна: 704 ₴

